Vzorový životopis ke stažení

Odkazy na weby kde Vám poradí jak získat práci

Úřad práce České republiky - Nezáleží na to jestli jste dělník nebo ředitel, v případě ztráty zaměstnání se všichni sejdeme na Úřadu práce.

Pokud právě připravujete profesní životopis a motivační dopis, budete jej možná potřebovat přeložit do dalších cizích jazyků. Kvalitně přeložený životopis je totiž Vaše vizitka, která Vám může otevřít dveře k práci u renomované nadnárodní společnosti. Pokud si nejste jisti, že životopis správně přeložíte sami, můžete využít profesionální překlady do angličiny a němčiny.

Jestliže máte zájem, aby byl zde byl uveden odkaz na Vaše stránky, napište nám prosím na email admin@14.cz. Nezapomeňte uvést znění Vašeho odkazu a informaci, že se jedná o výměnu odkazů s webem www.izivotopis.cz.

Reklama na další zajímavé finanční weby:

Také Vás zaskočilo, že podpora v nezaměsnanosti Vám nebude vyplacena ihned, ale až v druhé polovině měsíce, který následuje po tom měsíci, v kterém jste se zaregistrovali na Úřadu práce. Řešením krátkodobé finanční tísně může být rychlá půjčka, o kterou si můžete požádat ještě dnes a to online.

Chybí Vám pár korun před výplatou? Zprostředkujeme bankovní i nebankovní rychlé pujčky a to ihned a bez ručitele.